sardin toos-سردین توس -bahman-تجهیزات بهمن-سردین توس-bahman shelf-shopping-قفسه فروشگاهی-چک اوت- میز صندوق-کالسکه خرید-ترولی-قفسه
   
 

درباره ما

 

فعالیت کاری مدیر شرکت ( جناب آقای غلامرضا کلانتری ) در سال 1357 ، با تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی همزمان با تحصیل شروع گردید و در سال 1359 تولید اولین یخچال های صنعتی با برند بهمن توسط ایشان در مشهد کلید خورد.

شركت صنايع فلزی و برودتی سردين توس با شماره ثبت 6742 در سال 1369 با هدف توليد محصولات فلزی و برودتی تاسیس گردید . در سال 1373 شرکت سردین توس همزمان با شروع فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به احساس نیاز اقدام به توليد كالسكه های  فروشگاهی نمود  و پس از آن خط توليد سيستم های قفسه بندی فروشگاهی بصورت حرفه ای در این شـرکت آغـاز به کار کرد. شـایـان ذکر است تجهیز اولين پـروژه بزرگ قفسه بندی را در همان زمان در فروشگاه زنجيره ای رفاه مشهد شعبه شهيد كشوری به عرصه اجرا گذاشت.

اصلی ترین هدف شرکت استفاده از بهترین مواد اولیه و ارائه بالاترین کیفیت در تولید و ایجاد نوآوری و تنوع و بروز بودن محصولات میباشد و همواره کوشیده تا با تولیدات خود جزو افتخارات ملی باشد.

این شرکت با استفاده از دو عامل تکنولوژی روز و نوآوری با مدنظر قرار دادن نگرش حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه تجهیزات فروشگاهی با همکاری متخصصان و مشاوران مجرب به منظور رفع نیازهای مشتریان از گام نخست تا رسیدن به هدف نهایی با صرف حداقل وقت و هزینه ، بهترین کیفیت محصولات و خدمات خود را ارائه می نماید. در حال حاضر شرکت سردین توس محصولات عمده خود را در سه شاخه اصلی ارائه مینماید :

1- انواع سيستم های قفسه بندی و لوازم جانبی ها

2- انواع كالسكه های فروشگاهی (ترولی)

3 -انواع ميز صندوق ها و ملزومات آنها

این شرکت دارای هفت دپارتمان شامل : دپارتمان ساخت و تولید ، طراحی و تحقیق و توسعه  ، بازرگانی داخلی ، بازرگانی خارجی حسابداری ، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش می باشد. اکنون شرکت سردین توس با تجربه ای قریب به نیم قرن و با در اختیار داشتن فضایی بیش از 27000 مترمربع و بهره گیری از دانش نوین و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، تصویری را برای مشتریان ایرانی و خارجی خود ترسیم کرده است که نام کالاهای ایرانی را به عنوان کالای با کیفیت در ذهن تداعی می کند.

 

 
       
                     

فرم ارتباط با ما

نام :
موضوع :
ایمیل :
متن پیام :
 
محصولات

سیستم های قفسه بندی
قفسه یکطرفه دیواری
قفسه دوطرفه
قفسه ستون دوبل برنجی
قفسه گرد طرح کیک
قفسه جزیره
انواع رگال و لوازم جانبی

صنایع مفتولی
کالسکه های خرید سری LB
کالسکه های خرید سری MC
کالسکه های خرید ویژه کودکان
سبد های خرید دستی
استند نان باگت
سبد و پالت حراجی

میزهای صندوق - چک اوت
میز صندوق -چک اوت- اکسپرس
میز صندوق -چک اوت- تک با نوار نقاله
میز صندوق -چک اوت- دوبل با نوار نقاله
میز صندوق های سفارشی
میز صندوق -چک اوت-مدرن و لوکس
لوازم جانبی - میز صندوق -چک اوت

تماس با ما

٩٨٥١٣٢٤٥٣٢٢٠+
sardintoos-Tel-تلفن های سردین توس
٩٨٥١٣٢٤٥٣١٥٣+
کارخانه :
مشهد ، جاده كلات ، روبروي
درب شهرك صنعتي مشهــد
google-plus-sardintoos-bahmanshelf-گوگل پلاس بهمن-گوگل پلاس سردین توسinstagram-sardintoos-bahmanshelf-اینستاگرام سردین توس-اینستاگرام قفسه بهمنaparat-sardintoos-bahmanshelf-فیلمهای سردین توس آپارات-فیلم قفسه بهمن آپاراتyoutube-sardintoos-bahmanshelf-ویدئوهای بهمن-ویدئوهای سردین توس-فیلم سردین توس-فیلم قفسه بهمنTwitter-sardintoos-bahmanshelf-توئیتر سردین توس-توئیتر بهمنfacebook-sardintoos-bahmanshelf-فیس بوک سردین توس-فیس بوک بهمنSardintoos-telegram-bahmanshelf-تلگرام سردین توس-تلگرام بهمن
 
سردین توس-تجهیزات بهمن-قفسه فروشگاهی-چک اوت- میز صندوق-کالسکه سردین توس-تجهیزات بهمن-قفسه فروشگاهی-چک اوت- میز صندوق-کالسکه خرید-ترولی-قفسه-logo sardintoos
 
       
         
کلیه حقوق این سایت برای شرکت صنایع فلزی و برودتی سردین توس - تجهیزات بهمن محفوظ می باشد . ١٣٩۶